6 dallimet që tregojnë nëse mbushësi është origjinal apo fals – Lajmi.net
6 dallimet që tregojnë nëse mbushësi është origjinal apo fals
Autori: Lajmi.net Auto & Tek 10:54, 15 April 2019
Nganjëherë është shumë e vështirë të dallohet një mbushës origjinal nga ai fals.

Janë disa elemente që e bëjnë një mbushës origjinal të dallohet nga ai fals, shkruan lajmi.net.

Përmes 6 fotografive të mëposhtme, ju mund të mësoni se kur një mbushës telefoni është origjinal.

Për më shumë, shihni imazhet e mëposhtme dhe mësoni se ku ta dalloni mbushësin origjinal nga ai fals. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO