5 pozat joshëse të Kidës në borë – Lajmi.net
5 pozat joshëse të Kidës në borë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:07, 12 January 2019
Vazhdon të sjell sete të veçanta fotografike.

Këngëtarja e njohur, Orhidea Latifi apo Kida ka publikuar disa imazhe të reja në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj personale, Instagram vjen me set të ri në të cilin shfaqet e mahnitshme teksa shfaqet në borë.

Orhidea dje ka ndërruar ngjyrën e flokëve e ky stil këngëtares 21 vjeçare i shkon mjaft shumë.

Vitin që lamë pas ajo ka qenë mëse aktive në projekte muzikore,”Ka je”, titullohet kënga me të cilën e mbylli 2018. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO