4 skuadrat që sigurt do të fitojnë gjatë kësaj jave

Sonte fillon edhe java e dytë e Premier Leagues angleze me ndeshjen mes Aston Villas dhe Manchester United.

Sport

14/08/2015 10:04

Disa analistë anglez kanë zgjedhur 4 skuadrat të cilat sipas tyre do të fitojnë sigurt gjatë kësaj jave.

Sipas tyre Manchester United do ta mposhtë sonte Aston Villan dhe Wayne Rooney do të realizoj gol.

Veç Djajve të Kuq ata janë të bindur se fitore do të arrijë edhe Southampton (ndaj Evertonit), West Ham (ndaj Leicester) dhe Arsenali (ndaj Crystal Palace).