30 imazhet që përshkruajnë më së miri botën e sotme – Lajmi.net
30 imazhet që përshkruajnë më së miri botën e sotme
Autori: Lajmi.net Fun 13:33, 15 April 2019
Më poshtë është një ilustrim fantastik grafik nga “Sofiane WallArt”.

Njerëzimi ka evoluar nga viti në vit dhe bashkë me të, edhe mënyra e jetesës. Teknologjia ka luajtur një rol shumë të rëndësishëm, për të orientuar mënyrën e jetesës për mbarë botën.

Në ditët e sotme jetojmë një periudhë të artë për teknologjinë, që ka lehtësuar ndjeshëm komunikimin dhe jetesën.

Gjithsesi problematikat sociale nuk janë zhdukur, thjesht janë zëvendësuar me të tjera të reja, transmeton “Tch”.

Më poshtë është një ilustrim fantastik grafik i “Sofiane WallArt”, që përshkruan më së miri botën në ditët e sotme.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO