Ndizet atmosfera në dasmen e Robinit, këngëtari mbulohet me para

ShowBiz

13/05/2022 20:37

Ditëve të fundit në mediat rozë vëmendje kishte dasma e boksierit Robin Krasniqi.

Shumë fytyra publike, familjarë dhe miq të Robinit ishin pjesë në dasmë, shkruan lajmi.net.

Ndërsa ekipi i emisionit “Mirage”, ishte pjesë e dasmës ku solli pamje të shumta.

Ajo çka ra në sy në këtë dasmë ishte edhe mbulimi me para i këngëtareve dhe çiftit.

Për ta kuptuar këtë shikoni videon:

YouTube player