Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

10 momentet më të sikletshme të kapura ndonjëherë në televizion (Video)

15:21 | 12 Maj 2020

Puna në televizion nuk është aspak e lehtë.

Madje edhe të dalësh para kamerave si i intervistuar, dikush e ka të vështirë dhe ndjehet në siklet, transmeton Lajmi.net

Sigurisht, pasi shpesh në ekrane ndodhin gjëra të cilat bëhen virale ani pse kanë ndodhur rastësisht ose nga ndonjë gabim i vogël.

Kështu, një llogari në ‘YouTube’ ka bërë një përmbledhje të momenteve më të sikletshme që janë kapur ndonjëherë nga kamerat në televizione të ndryshme.

Me të vërtetë, këto gjëra janë të sikletshme, apo jo?/Lajmi.net/