Gruaja bën seks me qenin, nuk do ta besoni çfarë i ndodh më pas

11:20 | 14 Janar 2022

Dëshirat seksuale të njerëzve janë nga më të ndryshmet, ku disa bëjnë seks dhe me kafshët.

Por seksi me një qen të rracës Dalmat nuk ka rezultuar i suksesshëm për një 28 vjeçare nga Napoli, transmeton lajmi.net.

Ajo pasi ka kryer marrëdhënie me qenin 3 vjeçar është detyruar që të kërkojë ndihmën e shpejtë pasi kishte dhimbje të tmerrshme në mitër.

Kur kanë arritur mjekët ata panë një çarje të thellë në mitër për shkak të forcës me të cilën kishte penetruar brenda saj penisi i qenit.

Por, problemet e 28-vjeçares nuk marrin fund këtu, pasi shoqata për mbrojtjen e kafshëve në Itali e ka paditur atë në polici për ushtrim dhune seksuale ndaj një kafshe të pambrojtur. /Lajmi.net/