ZYRTARE: Barcelona paguan klauzolën, 39.5 milionë euro për përforcimin e ri – Lajmi.net
ZYRTARE: Barcelona paguan klauzolën, 39.5 milionë euro për përforcimin e ri
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:36, 12 July 2018
Në ditën e prezantimit të mesfushorit Arthur, Barcelona ka sjellë një përforcim të ri.

Barcelona ka zyrtarizuar një përforcim të ri.

Klubi katalan ka konfirmuar marrëveshjen me Sevillan për blerjen e mbrojtësit Clement Lenglet.

Në ditën e prezantimit të mesfushorit Arthur, Barcelona ka sjellë një përforcim të ri.

Skuadra kampione e La Ligës ka paguar klauzolën me vlerë prej 39.5 milionë euro, përcjell “lajmi.net”.

Ai do të nënshkruajë kontratë me Barcelonën deri më 30 qershor të vitit 2023. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO