Zyrtare: Arbër Vllahiu kandidat për kryetar të Prishtinës – Lajmi.net
Zyrtare: Arbër Vllahiu kandidat për kryetar të Prishtinës
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 11:25, 12 August 2017
Ramush Haradinaj në zyrtarizimin e kandidaturës së Arbër Vllahiut për kryetar të Prishtinës ka thënë se është një moment i veçantë.

Ai ka thënë se është një nder për AAK por edhe për kryeqytetin kandidimi i Arbër Vllahiut, raporton lajmi.net.

“Arbëri unifikon vlera të një udhëheqësi dhe besoj se çdo qytetar i Prishtinës te ai do ta gjente kryetarin e vet”, ka thënë Haradinaj. /Lajmi.net/

Arbër Vllahiu kandidat i AAK-së për Prishtinë?

 

 

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion