Zidane thyen rekordin negativ të Benitezit – Lajmi.net
Zidane thyen rekordin negativ të Benitezit
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:32, 5 December 2017
‘AS’ shkruan se trajneri francez ka bilanc më të dobët se ai i Rafael Benitezit në sezonin 2015-16.

Zinedine Zidane dhe Real Madrid nuk i kanë punët mbarë gjatë këtij sezoni në La Ligë.

E përditshmja sportive madrilene ‘AS’ shkruan se trajneri francez ka bilanc më të dobët se ai i Rafael Benitezit në sezonin 2015-16.

Zidane dhe “Los Blancos” kanë grumbulluar 28 pikë dhe kanë shënuar 25 gola, deri më tani.

Kurse, skuadra e Benitezit kishte 30 pikë e 32 gola të shënuar, prapë më mirë se Zidane për nga numri i pikëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO