Zayn Malik feston ditëlindjen, Gigi e uron në mënyrë të veçantë – Lajmi.net
Zayn Malik feston ditëlindjen, Gigi e uron në mënyrë të veçantë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:01, 12 January 2018
Çifti Zayn Malik dhe Gigi Hadid janë ndër më të komentuarit në shoubizin ndërkombëtar.

Që prej momentit kur është bërë e ditur lidhja e tyre, dyshja nuk është raportuar për ndonjë krizë në lidhjen e tyre, shkruan lajmi.net.

Ata kohë pas kohe sjellin imazhe së bashku, përmes të cilave tregojnë se sa çift i lumtur janë.

Zayn Malik sot feston ditëlindjen, e me këtë rast ai ka pranuar urime të shumta, por më i veçanti ishte ai që mori nga e dashura, modelja Gigi Hadid.

Duke publikuar disa video dhe foto nga momente të veçanta të tyre, Gigi e uron me fjalët “E dua këtë njëri, më shumë sesa mund ta them me fjalë dhe jam e frymëzuar nga përpjekja e tij për ta bërë më të mirën çdo ditë ✨ Gëzuar për vitin tënd, i imi @zayn -ditëlindjen më të lumtur dhe vitin e 25-të të lindjes! Jam krenare që jam përkrah teje”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO