Zanfina e demanton lajmin për largimin nga muzika – Lajmi.net
Zanfina e demanton lajmin për largimin nga muzika
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:09, 12 October 2017
z
z
Ka kohë që qarkullojnë lajme për këngëtaren Zanfina Ismaili dhe largimin e saj nga muzika.

Pauzat e gjata që ajo bën prej projektit në projekt ngjallin dyshime edhe më të mëdha se ajo nuk do të këndojë më, shkruan lajmi.net

Madje është thënë në disa media se këtë e ka konfimuar edhe vetë ajo por Zani nëpërmjet një Instastory e demanton një gjë të tillë.

‘’Asnjëherë në intervistë s’kam thënë se po tërhiqem nga muzika’’, ka shkruar Zanfina Ismaili në mbishkrimin e fotografise.

Kujtojmë se ajo karrierën muzikore e nisi qysh si fëmijë dhe ende vazhdon të jetë e dashur dhe e pëlqyer nga publiku./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Zanfina Ismaili

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion