Zaimina Vasjari në pishinë me vajzën, sjell videon më të ëmbël – Lajmi.net
Zaimina Vasjari në pishinë me vajzën, sjell videon më të ëmbël
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:10, 8 August 2018
Zaimina Vasjari ka kohë prej kur nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

Këngëtarja i është përkushtuar më shumë jetës private, sidomos rritjes së vajzës, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një video bashkë me Khloen e vogël, duke shijuar diellin në pishinë.

Derisa vajza po kënaqej me gomë uji në pishinën e shtëpisë, ajo e filmonte atë, kurse videoja të rrëmbente zemrën.

Kujtojmë që Zaimina nuk ka dhënë ende ndonjë sinjal për rikthimin në skenë, por ka lënë pas profesionin. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO