Xhesika në klub nate në krahët e këtij mashkulli, e njihni të gjithë (Foto) – Lajmi.net
Xhesika në klub nate në krahët e këtij mashkulli, e njihni të gjithë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:56, 19 June 2017
Që prej shfaqjes së saj në showbizin shqiptar, në rolin e Xhesikës tek seriali O sa mirë, Arta Nitaj i pushtoi mediat rozë.

Trupi i saj seksi dhe fytyra ëngjëllore kompletojnë figurën e një vajze depërtuese.

U përfol për lidhjen dhe ndarjen e saj me djalin e Hashim Thaqit, gjë që nuk u pohua po as nuk u mohua nga dyshja.

Tani ajo shfaqet në një club nate në Prishtinë në krahët e fituesit të BB9 Vesel Kurtishaj, transmeton Artistët Shqiptarë.

Se a kan nisur një lidhje këta të dy mbetet të shihet në ditët në vazhdim.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan