WBA – Arsenal, gol që nuk e priste askush (VIDEO) – Lajmi.net
WBA – Arsenal, gol që nuk e priste askush (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 14:47, 18 March 2017
Hal Robson Kanu ka rikthyer epërsinë e WBA ndaj Arsenalit me rezultat 2:1.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Arsenal, WBA

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper