Vogëlushi ia heqë të ëmës parukën, reagon i habitur duke mos ditur çfarë po ndodhë (Video) – Lajmi.net
Vogëlushi ia heqë të ëmës parukën, reagon i habitur duke mos ditur çfarë po ndodhë (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 17:14, 4 September 2018
Derisa po luante me nënën në shtëpinë e tyre që ndodhet diku në Shtete e Bashkuara, një fëmijë mbeti i hutuar, kur i mbet në dorë paruka saj.

Gjysmë në vaj dhe i frikësuar, ai provoi t’ia ngjiste përsëri, ndërsa e ëma tij nuk ndalonte së qeshuri, transmeton Telegrafi.

“Ky është hapi i parë i tij, në botën e madhe të mashtrimeve estetike”, ka qenë një prej komenteve të shumta.

Mënyra si reagoi vogëlushi, i ka bërë shikuesit ta shpërndajnë me shpejtësi videon, ndërsa grumbulluan edhe shumë reagime pozitive.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO