Violinë dhe piano, kombinimi perfekt për cover të ‘Hallellujah” (Video) – Lajmi.net
Violinë dhe piano, kombinimi perfekt për cover të ‘Hallellujah” (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentFunKulturë/Arte 14:46, 10 July 2017
NJë kombinim perfekt mes dy instrumenteve muzikore, violinës dhe pianos, ku është intepretuar ''Hallellujah.''

Roy dhe Rosemary janë bërë bashkë për të sjellur versionin cover të kësaj kënge, përmes instrumenteve muzikore, shkruan lajmi.net

Video e lansuar në youtube ka marrë më shumë se katër milionë klikime si dhe shumë komente pozitive.

Ia vlen ta shikoni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Piano, violinë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball