Vieri-Caracciolo, i nxehti i Floridas rikthen qetësinë – Lajmi.net
Vieri-Caracciolo, i nxehti i Floridas rikthen qetësinë
Autori: Lajmi.net Sport 22:40, 7 December 2017
Pak javë më parë çifti Vieri-Caracciolo kaloi një momenti të vështirë, pasi bukuroshja e ekranit italian, humbi fëmijën në muajt e parë të shtatzanisë.

Por duket se gjithçka është hedhur pas krahëve, pasi Bobo dhe Costanza duken të lumtur dhe në formë të shkëlqyer në brigjet e Floridas.

I nxehti i Miamit dhe qëndrimi larg mediave mund të sjellë zhvillime të reja, pasi ish-futbollisti dhe ish-velina e “Striscia la Notizia” nuk kanë hequr dorë për krijimin e një familjeje të madhe.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO