Vesa Luma po vjen me duet (Foto) – Lajmi.net
Vesa Luma po vjen me duet (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:09, 21 April 2017
Ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re.

Por, Vesa Luma është gati që të rikthehet në skenën muzikore, e kësaj here po vjen me duet, shkruan lajmi.net

Vesa ka hedhur një fotografi në Instastory ku tregoi se dueti do quhet ‘Ti zemra ime’ dhe do të jetë me Vin Gonxhi, emër ky i panjohur për publikun.

Detaje të tjera të këtij projekti nuk janë zbuluar akoma dhe pritet të jetë një befasi për fansat e saj./Lajmi.net/

17974522_2282574125301409_1235828303_n

Fjalët kyçe: Vesa Luma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush