Vala Superliga vjen me 4 ndeshje shumë interesante sot – Lajmi.net
Vala Superliga vjen me 4 ndeshje shumë interesante sot
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 11:07, 29 October 2017
Vala Superliga vjen sot me katër ndeshje, ku secila do të jetë më interesante se tjetra.

Në Mitrovicë, Trepça ’89 pret skuadrën e Lirisë.

Lideri Llapi pret në “Zahir Pajaziti” ekipin e Vllaznisë, derisa Drita është nikoqire e Besës.

Sfida kuqezi luhet në Gjakovë mes Vëllaznimit dhe Drenicës.

Të gjitha ndeshjet fillojnë prej orës 13:00.

Sot
Trepça ’89 – Liria
Vëllaznimi – Drenica
Drita – Besa
Llapi – Vllaznia

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble