Turp për Marcelon, shikojeni pse u ndëshkua me karton të kuq (VIDEO) – Lajmi.net
Turp për Marcelon, shikojeni pse u ndëshkua me karton të kuq (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:00, 9 September 2017
Marcelo u ndëshkua me karton të kuq në minutat e fundit të barazimit mes Real Madridit dhe Levantes (1:1).


Fjalët kyçe: Marcelo, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble