Tre muaj në fitnes, Besa arrin rezultate mahnitëse – Lajmi.net
Tre muaj në fitnes, Besa arrin rezultate mahnitëse
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:01, 7 December 2017
Ka vetëm tre muaj që po merret me fitnes.

Por, ish miss Kosova, Besa Gashi, ka arritur një fizik të mrekullueshëm, shkruan lajmi.net

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku ka nxjerrë në pah muskujt e barkut por edhe pjesët e tjera të trupit.

Besa veçohet për bukurinë që ka dhe trupi vetëm se a e perfeksionon atë./Lajmi.net/

screenshot_1

Fjalët kyçe: Besa Gashi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals