Tifozët e Dritës “dridhin” qytetin në mbledhjen para derbit me Gjilanin (VIDEO) – Lajmi.net
Tifozët e Dritës “dridhin” qytetin në mbledhjen para derbit me Gjilanin (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 22:31, 23 February 2017
Intelektualët kanë dhuruar spektakël në mbledhjen e fundit para derbit Gjilani-Drita, të mbajtur në Stadiumin e Qytetit në Gjilan.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6  

Fjalët kyçe: Drita, Gjilani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan