Tenton ta ndal gruan që po i ikte, por e pëson keq nga ajo – Lajmi.net
Tenton ta ndal gruan që po i ikte, por e pëson keq nga ajo
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:50, 12 October 2018
Një burrë është sulmuar nga gruaja e tij, në tentim që ta ndalte atë që të mos ikte.

Kur gruaja kishte dal nga shtëpia me valixhe për dore, pas saj kishte shkuar edhe burri, në mënyrë që ai të mos i lejonte makinat tjera që të ndaleshin te ajo, transmeton lajmi.net.

Ai duke ia bër me shenjë makinave që të mos ndalojnë aty, ai e merr një goditje të fort nga ajo në fytyrë.

Pastaj gruaja merr valixhen e saj dhe largohet nga ai vend. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO