Të pasmet e Nicki Minaj gati të ‘shpërthejnë’, lënë shumë prapa Kimin (Foto) – Lajmi.net
Të pasmet e Nicki Minaj gati të ‘shpërthejnë’, lënë shumë prapa Kimin (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:25, 13 August 2017
Këngëtarja e njohur Nicki Minaj, njihet si njëra nga artistet që nuk e ka problemm zhveshjen në paraqitjet e saj publike.

Madje, në një prej tyre kishte dalur me gjoksin bombastik komplet jashtë, shkruan lajmi.net.

Në një imazh të postuar në rrjete sociale, Nicki po ‘thyen’ rrjetin nga komentet dhe pëlqimet e panumërta.

Ajo ka pozuar me të pasme në kamerë, ku tregon se format që ka marrë po ia kalon të pasmet e të famshmes Kim Kardashian. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Nicki Minaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals