Të gjithë pasagjerët këndojnë në aeroplan – Lajmi.net
Të gjithë pasagjerët këndojnë në aeroplan
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:16, 5 December 2017
Një gjë shumë e këndshme...

Këta pasagjerë kanë një veprim shumë unik. Derisa kanë qenë në aeroplan, filluan të këndojnë ata në rreshtet e para dhe kështu të gjithë iu bashkangjitën valles së këndimit, shkruan lajmi.net

Klipi i gjiruar krejt spontanisht ka dalur shumë bukur ndërsa është parë nga më shumë se 37 milionë herë.

Shikojeni dhe argëtohuni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: aeroplan, pasagjerë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels