Telefoni – Lajmi.net

Çfarë të bëni nëse ju vjedhin telefonin?

Të gjithë e dinë se nuk duhet të lënë një smartfon jashtë vëmendjes në një vend publik dhe megjithatë smartfonat vazhdojnë të vidhen në çdo kohë. ...

20 April, 2017Lexo më shumë

Shikoni porno në telefon? Ja rreziku i madh dhe çfarë mund t’ju ndodhë

Për të gjithë ju që keni parë porno në telefonin tuaj kemi lajme jo të mira. Kjo sepse smartfoni juaj mund të infektohet me disa aplikacione që përdoren nga hakerët për të vjedhur të dhëna personale teksa ju shikoni filma pornografikë ...

12 April, 2017Lexo më shumë

A mund ta mbajmë telefonin mobil në xhepa?

Telefonat po u jepen foshnjave, disa e mbajnë të varur në gjoks ndërsa meshkujt në xhepin e pasmë të pantallonave. ...

7 April, 2017Lexo më shumë