Rrezimi – Lajmi.net

SHBA-ja voton për të rrëzuar presidentin Trump

Dhoma e Përfaqësuesve në Senatin amerikan ka votuar për herë të parë mbrëmjen e djeshme për të rrëzuar Presidentin Donald Trump, pak pasi ai vendosi njohjen e Jerusalemit si kryeqytet. Ligjvënësit amerikanë votuan në një "tryezë" të hapur nëse do të aprovonin akuzat që fajësonin Donald Trump, të paraqitura nga Përfaqësuesi i Teksasit....

7 December, 2017Lexo më shumë

UPPS! Ja kush u rrëzua gjatë xhirimit të klipit të Ghetto Geayst dhe Skivit

‘Bisha me 2 koka’ quhet projekti më i ri mes reperve Ghetto Geasyt dhe Skivit. Kjo këngë, është finalizuar edhe me klip, i cili veçohet edhe për një rast shumë interesant, shkruan lajmi.net Fjala është për një person i cili gjatë xhirimit të klipit, rrëshqet në borë dhe rrëzohet. Siç duket, ky detaj nuk është […]...

28 November, 2017Lexo më shumë

Helikopteri rus me 8 persona në bord rrëzohet në detin e Norvegjisë

Një helikopter rus është rrëzuar në det, në Svalbard të Norvegjisë në Arktik, njoftuan shërbimet norvegjeze të shpëtimit....

27 October, 2017Lexo më shumë