Pishina – Lajmi.net

Kujdes mbrapa, vajza! (Video)

Të shkosh në një park ujor është një nga momentet më të bukura të verës, por një video e postuar së fundmi tregon që jo gjithmonë bën qejf në një vend të tillë....

1 August, 2017Lexo më shumë

Humb kontrollin mbi veturë, përfundon në pishinën e një shtëpie (FOTO)

Shoferja e paemëruar që voziste një Ford F-150 Raptor, humb kontrollin dhe përfundon në pishinën e një shtëpie në San Diego të Shteteve të Bashkuara....

13 July, 2017Lexo më shumë

Fëmija po mbytet në pishinë, askush se vë re (VIDEO)

Pamjet e tmerrshme tregojnë se një djalë pesëvjeçar po mbytet në një pishinë të mbushur plot me njerëz në Helsinki të Finlandës, ndërsa notarët e tjerë vazhdojnë qetësisht notin, duke e mos e vënë re gjendjen e vështirë të vogëlushit....

9 June, 2017Lexo më shumë