Mustafa – Lajmi.net

Ish-kryeministri Mustafa sot udhëton për trajtim në Gjermani, falënderon Haradinajn

Ish-kryeministri i Republikës së Kosovës Isa Mustafa sot në orët e para të ditës do të udhëtojë drejt Gjermanisë për trajtim të mëtejmë mjekësor....

15 January, 2018Lexo më shumë

E fundit: Mustafa është në vetëdije të plotë, nesër udhëton jashtë vendit për diagnostikim

“Ish kryeministri i vendit dhe kryetari i LDK-së, Isa Mustafa është aktiv dhe në vetëdije të plotë por është jashtë aktivitetit fizik. –z.Mustafa nesër ose ditëve në vazhdim pritet të udhëtojë për trajtim të diagnostikimit në një ekzaminim jashtë vendit, për të eliminuar dyshimet e gripit”....

14 January, 2018Lexo më shumë

Isa Mustafës i komplikohet gjendja shëndetësore

Ish-kryeministri, Isa Mustafa nuk është në rrezik jete, mirëpo, për shkak të trajtimit me vonesë të gripit, gjendja shëndetësore i është komplikuar seriozisht. ...

14 January, 2018Lexo më shumë