Mihrija – Lajmi.net

Mihrija degjeneron Encën, ka një koment epik për gjoksin e saj

Mihrije Braha ishte protagonistja e radhës në emisionin ‘Mirage’ dhe rubrikën ‘Kë Zgjedh?!’...

14 October, 2017Lexo më shumë

Mes burrit dhe motrës, ja kë zgjedh Mihrije Braha

Këngëtarja Mihrije Braha, këtë javë ka zë vend në rubrikën e përjavshme ‘Kë Zgjedh?!’ të emisionit ‘Mirage’....

14 October, 2017Lexo më shumë

Edhe Mihrija ka kritika për politikën

Këngëtarja kosovare Mihrije Braha ka publikuar një  video në Instastory....

12 October, 2017Lexo më shumë