meta – Lajmi.net

Meta: Toleranca fetare në Shqipëri, duhet përmirësuar çdo ditë e më shumë

Presidentit i Republikës së Shqipëris, Ilir Meta mori pjesë në ceremoninë e prezantimit të studimit “Toleranca fetare në Shqipëri”, i realizuar nga Institutit për Demokraci e Ndërmjetësim dhe PNUD....

25 April, 2018Lexo më shumë

“Kukësi”, Meta: E drejtë e qytetarit të kërkojë llogari për taksat

Presidenti Ilir Meta e quan të drejtë të çdo qytetari të forcojë ndjenjën e llogaridhënies ndaj qeverisjes për çdo taksë që paguan. ...

6 April, 2018Lexo më shumë

Meta pret Fatmir Limajn, të dytë “kundër” Edi Ramës për tarifën në Rrugën e Kombit

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka pritur në një takim zv/kryeministrin e Kosovës, Fatmir Limaj. Temë diskutimi mes tyre ka qenë edhe Rruga e Kombit. ...

4 April, 2018Lexo më shumë