Londër – Lajmi.net

17-vjeçarja në Londër nuk iu mbijeton plagëve, vdes në duart e nënës së saj

Dy sulme brenda një ore në Londër lënë të vdekur një 17-vjeçare dhe në gjendje të rëndë një 16-vjeçar. ...

3 April, 2018Lexo më shumë

Endriti në Londër krenohet me librin e babit president

Presidenti Hashim Thaçi po qëndron në Londër ku po e promovon librin biografi “Shteti i ri, burrështetasi modern”. Bashkë me të është edhe djali i tij Endriti, i cili po ndjehet krenar....

13 March, 2018Lexo më shumë

Çfarë fshihet pas fotos ku Haradinaj dhe Bërnabiq u ulën pranë njëri-tjetrit

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe ajo e Serbisë, Ana Bërnabiq gjatë kësaj jave morën pjesë në një takim të organizuar nga BERZH-i në Londër....

3 March, 2018Lexo më shumë