këmbët – Lajmi.net

Këmbët e tij peshojnë 150 kilogramë, ja çfarë i ka ndodhur (Foto)

Një i ri 26 vjeçar nga Kina, vuan nga një sëmundje tejet e rrallë që e ka lënë të paaftë për shumë gjëra....

7 May, 2017Lexo më shumë

Këto gjëra duhet t’i dijë çdo femër

Shumica e grave do ju thonë se jo çdo produkt bukurie funksionon siç lexon në etiketën e saj, duke dhënë disa këshilla se çfarë duhet të bëni...

5 May, 2017Lexo më shumë

Zbuloni sa vite do të jetoni përmes këmbëve tuaja

Shkencëtarët e gjashtë universiteteve të njohura amerikane kanë vërejtur disa rezultate të 3400 meshkujve dhe femrave të vdekur në spitale përgjatë studimeve të dy viteve të fundit....

2 May, 2017Lexo më shumë