Jon Gjebrea – Lajmi.net

Pas fejesës, djali i Ardit Gjebreas uron këtë femër

Joni, djali i Ardit Gjebreas nuk ka shumë javë që  u fejua....

26 January, 2018Lexo më shumë

Djali i Ardit Gjebreas dje organizoi fejesë të madhe, ja detajet

Të shtunën mbrëma të gjithë folën për fejesën e Jon Gjebreas dhe Merlin Haxhiymerit. Duke qenë se Ardit Gjebrea është ndër personazhet më të pëlqyer të ekranit, medoemos edhe fejesa e të birit do të pritej me kuriozitet....

12 January, 2018Lexo më shumë

Ky është premtimi që djali i Ardit Gjebresë ia dha publikisht të fejuarës

Vetëm pak ditë më parë djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Joni u lidh në fejesë me të dashurën e tij Merlin Haxhiymeri në një ceremoni mjaft të bukur familjare. ...

8 January, 2018Lexo më shumë