Hoxha – Lajmi.net

Hoxha: Ka shpresa që brenda 2018-ës kosovarët të lëvizin pa viza

Ministrja e Integrimit Europian Dhurata Hoxha, ka komentuar analizën e organizatës Freedom House mbi problemet e vërejtura në Kosovë gjatë vitit të fundit, por edhe lidhur me ambiciet dhe sfidat e Kosovës....

11 April, 2018Lexo më shumë

Shqipëri: Del VIDEO/ Si “hoxha” shëron femrat duke i puthur dhe prekur në vende intime

Pamjet e një kamere të fshehtë janë publikuar mbrëmjen e së martës nga emisioni Stop në Tv Klan....

27 March, 2018Lexo më shumë

Dhurata Hoxha në bisedë telefonike me Avramopoulos, merr përkrahje për Kosovën

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha ka patur bisedë telefonike me Komisionerin e Bashkimit Europian për Migrim, Dimitris Avramopoulos pas ratifikimit të Demarkacionit me Malin e Zi....

21 March, 2018Lexo më shumë