Elvana Gjata – Lajmi.net

Skandalet e bujshme të vitit 2018/ VIP-at që shokuan audiencën

Viti 2018 është shënuar si vit i suksesshëm për shumë artistë shqiptarë por nuk mund të themi që nuk ishte edhe vit i skandaleve. ...

2 January, 2019Lexo më shumë

Elvana Gjatën dhe Ermalin do t’i takojmë më 14 Shkurt

Xhirimet e filmit komik “Dy gisht mjaltë” përfunduan më 2 shtator 2018 ku Ermal Mamaqi njëkohësisht aktori që do të ketë rolin kryesor në këtë komedi, nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram lajmëroi se filmi do të shfaqej në muajin dhjetor në të gjitha kinematë e Tiranës....

26 December, 2018Lexo më shumë

Olti Curri për Elvana Gjatën: Këngëtare më këmbëngulëse që ka tregu i muzikës shqiptare

Olti Curri ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Mirage”....

26 December, 2018Lexo më shumë