Arian Agushi – Lajmi.net

Gold AG vjen me ‘Omëlsina’ (Video)

Pas një pune me shumë përkushtrim, Gold AG vjen me projektin e tij më të ri muzikor....

3 September, 2017Lexo më shumë

Me këtë foto Gold AG uron festën (Foto)

Edhe reperi Gold AG ka zgjedhur rrjetet sociale për t'i uruar myslimanën në këtë dite feste....

1 September, 2017Lexo më shumë

Gold AG i martuar, mësoni më shumë rreth bashkëshortes së tij

Reperi Gold AG më në fund i ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet dhe ka vendosur të dalë publikisht për të folur rreth gruas që ia ka rrëmbyer zemrën....

24 September, 2016Lexo më shumë