Super-gol në ndeshjen Besa-Prishtina, por ishte auto-gol (VIDEO) – Lajmi.net
Super-gol në ndeshjen Besa-Prishtina, por ishte auto-gol (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:10, 15 March 2017
Gentrit Dumani ka shënuar një auto-gol qesharak në ndeshjen Besa-Prishtina, nga i cili u vendos edhe rezultati përfundimtar (1:0).

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Besa, Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush