Stresi rikthehet në Instagram, ja për çfarë u kërkon falje kolegëve – Lajmi.net
Stresi rikthehet në Instagram, ja për çfarë u kërkon falje kolegëve
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:50, 9 June 2018
Për gati një muaj, reperi Stresi ishte 'zhdukur' nga rrjeti social Instagram.

Gjatë ditës së sotme, ai ka rikthyer llogarinë në këtë rrjet dhe menjëherë njoftoi fansat se është rikthyer, shkruan lajmi.net.

Meqë ka munguar për një kohë, Stresi nuk ka pasur mundësi që t’i jepte përkrahjen artistëve që kanë lansuar projekte gjatë kësaj periudhe.

“Më vjen keq kolegët e mi nëse s’ju kam përkrahur në llogarinë time në Instagram, pasi sot e kemi marrë një herë e mirë. Me respekt Stresinjo”, ka shkruar ai në status.

Kujtojmë që “GTA” titullohet projekti i fundit nga Stresi, këngë kjo që mori mbi 3 milionë klikime në kanalin YouTube. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO