Liga e Kampionëve – Lajmi.net

Aktuale

“Sergio Ramos në të vërtetë është një idiot!”

Reali i Madridit siguroi trofeun e tretë radhazi në Champions League, por edhe pse kanë kaluar ditë nga finalja e madhe e Kievit, ku madrilenët triumfuan ndaj Liverpool, polemikat vazhdojnë ende....

7 June, 2018 Lexo më shumë

Cuper kritikon Ramosin: A je doktor?

Hector Cuper ka ngacmuar Sergio Ramosin për deklaratat e tij për lëndimin e Mohamed Salah. ...

6 June, 2018 Lexo më shumë

Kupat europiane, UEFA hap “thesin” e milionave

Sezonin e kaluar, skuadrave që garuan në Champions dhe në Europa League iu dhanë dy miliardë paund....

6 June, 2018 Lexo më shumë

UEFA gjobit Liverpoolin dhe Pep Guardiolan

UEFA ka gjobitur edhe Liverpoolin me 20.000 euro pas incidenteve në ndeshjen e parë të çerekfinales së Championsit në prill, duke përfshirë një sulm në autobusin e ekipit të Manchester Cityt pasi arriti në Anfield....

4 June, 2018 Lexo më shumë

Kërcënohet me vdekje, Sergio Ramos detyrohet të ndërrojë numrin e telefonit

Fitimi i finales së Kievit dhe i Ligës së Kampioneve (edicioni i fundit) mund të ketë qenë një ëndërr e vërtetë për Sergio Ramos, por shpejt u shndërrua në një makth, pasi u detyrua të ndryshojë numrin e tij të telefonit....

1 June, 2018 Lexo më shumë

“Karius është legjendë”, nuk do ta besoni kush e ka bërë këtë tatuazh!

Një tifoz i Manchester United ka shkuar edhe më larg duke bërë tatuazh me emrin e portierit të Liverpoolit, Loris Karius. ...

31 May, 2018 Lexo më shumë

Fotografia e Ramos duke qeshur me Salah, ishte mashtrim

Sergio Ramos shihej duke tallur Mohamed Salah, ku ky i fundit po largohej nga fusha e lojës me lot në sy....

31 May, 2018 Lexo më shumë

Real Madrid nuk ka vend të lirë për trofeun e ri të Ligës së Kampionëve

Muzeu i Real Madridit nuk ka vend për trofeun e ri të Ligës së Kampionëve....

30 May, 2018 Lexo më shumë

Fitoi Championsin e tretë radhazi, por Reali po programon revolucion

Nga ana tjetër, pritet që të investohet edhe në tre pozicione të tjera prioritare, në portë në pozicionin mbrojtësit të  djathtë dhe në mesfushë....

29 May, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO