Sot konsiderohet “bishë”, shikojeni si dukej Joshua në fillim të karrierës (FOTO) – Lajmi.net
Sot konsiderohet “bishë”, shikojeni si dukej Joshua në fillim të karrierës (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 15:46, 5 May 2017
Anthony Joshua ka ndryshuar shumë në fizikun e tij nga fillimi i karrierës si boksier.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy 

Fjalët kyçe: Anthony Joshua

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals