Skoci, kamerat filmojnë gruan “xhepiste” (Video) – Lajmi.net
Skoci, kamerat filmojnë gruan “xhepiste” (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:43, 30 November 2017
Kamerat e sigurisë në rrugë kanë kapur një moment shumë interesant kur një grua vjedh çantën me para nga një grua tjetër.

Pamjet e marra në një qytet të Skocisë janë publikuar nga policia skoceze.

Policia ka njoftuar se kanë arritur të identifikojnë identitetinj e gruas dhe kanë arritur t’a arrestojnë atë.

Policia ka kërkuar që të tjerët të jenë shumë të kujdesshëm nga kjo grua, sepse mënyra se si ajo grabit, me aq qetësi, me aq thjeshtësi ka habitur edhe policët. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: gruaja, Skoci, vjedhje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush