Sinani e Andrra darkojnë me këtë çift të njohur – Lajmi.net
Sinani e Andrra darkojnë me këtë çift të njohur
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:00, 13 January 2018
Janë ndër çiftet më simpatike të shoubizit shqiptar dhe njëherësh shumë të komentuar.

Mes artistëve tanë përveç marrëdhënieve të mira kolegiale, ka edhe shoqëri të mira, shkruan lajmi.net.

Dy çifte që kanë shoqëri të mirë me njëri-tjetrin janë Sinan Hoxha me Andrra Destanin si dhe Bes Kallaku me Xhensila Myrtezajn.

Në llogarinë e tij në Instagram, Sinani mbrëmë kishte publikuar një fotografi ku shihej në darkë me bashkëshorten si dhe Besin e Xhensilën.

Në atë imazh, të dy çiftet shihen të buzëqeshur dhe po kalonin kohë të mirë, ndërsa mbishkrimi që Sinani i kishte vënë fotografisë ishte “Nje darke me miqt tane! “. /Lajmi.net/

 

 

 

 

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals