Si të mbroheni nga hakerët e facebookut (Foto) – Lajmi.net
Si të mbroheni nga hakerët e facebookut (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekLifestyleOrganizohuTeknologji 10:44, 5 September 2017
Facebooku padyshim është rrjeti social më i përdorur momentalisht në botë, shkruan lajmi.net

Me më shumë se 1.5 bilion përdorues, ky rrjet social është një target i dëshirueshëm për hakerët.

Megjithatë, askush nuk dëshiron që të mos mund ta hapë sërish facebookun e tij, ku ka të ruajtura foto, dokumente, e biseda të shumta me miq.

Më poshtë do të mund të shihni dhjetë mënyra të përdorura nga hakerët për të hakuar facebookun dhe si të mbroni veten nga këto thyerje kibernetike. /Lajmi.net/

No automatic alt text available.No automatic alt text available.No automatic alt text available.No automatic alt text available.Image may contain: textNo automatic alt text available.No automatic alt text available.No automatic alt text available.No automatic alt text available.No automatic alt text available.No automatic alt text available.No automatic alt text available.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master