Si ta largojmë barkun e madh para se të vije vera? – Lajmi.net
Si ta largojmë barkun e madh para se të vije vera?
Autori: Lajmi.net FitLifestyleShëndeti 10:44, 15 March 2017
Të shqetësuara tej mase për barkun dhe trashësinë e tepërt, ndonëse gjatë stinës së verës bëhet edhe më i bezdisshëm.

Stina e verës po afrohet, e një numër i madh e femrave vazhdon ta ketë problem barkun e fryrë, kur ato të zhvishen në bikini, transmeton Gazeta Shneta.

Fjalët kyçe: bark, Vera

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble