Shtatë minuta ushtrime në mëngjes për të humbur peshë (Video) – Lajmi.net
Shtatë minuta ushtrime në mëngjes për të humbur peshë (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 8:23, 3 April 2017
Vetëm shtatë minuta ushtrime në mëngjes nevojiten që ju të djegni mjaftueshëm kalori dhe ta ndryshoni plotësisht trupin tuaj, shkruan lajmi.net

Studimi është bërë nga Universiteti McMaster, ku është dëshmuar se nga shtatë minuta ushtrime, ju mund të djegni dhjamin më shpejt, të maksimizoni konsumimin e kalorive të duhura, të trajnoni muskujt në tërë trupin dhe të rritni kujdesin ndaj sulmeve në zemër.

Shikoni videon më poshtë dhe filloni të ushtroni. Nuk është asnjëherë më lehtë për të hequr dhjamin e padëshiruar nga trupi juaj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy