Shoferi tronditet kur e shikon fantazmën në autostradë – Lajmi.net
Shoferi tronditet kur e shikon fantazmën në autostradë
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 17:17, 9 March 2018
Kamera e një makine ka kapur një moment mjaft të çuditshëm.

Kamer ka kapur një fantazmë, teksa po lëvizte me shpejtësi në një autostradë.

Në këtë klip ju mund të shihni figurën e çuditshme që kap kamera, madje ajo ngadalsohet për të kuptuar se për çfarë bëhet fjalë, transmeton lajmi.net.

Subjekti duket të jetë një burrë me pantolla të zeza dhe i gjatë më shumë se 2 metra.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Bukit Timah në Singapor. Fantazma dukej se qëndronte mbi pengesat anësore të autostradës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO