Shoferi nuk e llogariti mirë lartësinë e hapësirës, kamioni bllokohet nën urë – Lajmi.net
Shoferi nuk e llogariti mirë lartësinë e hapësirës, kamioni bllokohet nën urë
Autori: Lajmi.net Fun 9:42, 7 October 2018
Shoferi që po udhëtonte nëpër Cheshire të Anglisë, ka mbetur i bllokuar me kamion poshtë një ure, sipër së cilën kalon treni.

Pasi nuk e kishte llogaritur mirë lartësinë e hapësirës, makina goditi pjesën e sipërme dhe ra në njërën anë, por nuk u rrotullua, transmeton Telegrafi.

Për fat të mirë, rimorkio ishte e zbrazët dhe përplasja me muret nuk ishte aq e madhe, ndërsa askush nuk pësoi lëndime gjatë aksidentit.

Trafiku është ndaluar për një kohë, derisa mbrojtësit e rendit nuk e larguan kamionin për të liruar rrugën.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO