Shkon nga Prishtina në Zvicër dhe realizon akrobacione të pabesueshme – Lajmi.net
Shkon nga Prishtina në Zvicër dhe realizon akrobacione të pabesueshme
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:01, 4 February 2018
Fitim Krasniqi është një i ri nga Prishtina.

Krasniqi që ka pasion sportin e akrobacioneve Parkour, së fundmi ka qenë për një vizitë në Zvicër.

Ai nuk ka mundur pa realizuar një video të jashtëzakonshme ku ka treguar aftësitë e tij.

Ndiqeni videon më poshtë për më shumë.

 

Fjalët kyçe: prishtine, Zvicër

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy